Pasaż Bródnowski

Forum mieszkańców wspólnot: Rembielińska 20 i Poborzańska 8
Teraz jest N sty 21, 2018 19:28

Strefa czasowa: UTC + 1
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sie 31, 2008 14:02 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 13:57
Posty: 1873
Lokalizacja: R20, kl. III
* Zleceniobiorca zobowiązuje się do wykonania czynności ochronnych przy pomcy pracowników ochrony doświadczonych i przeszkolonych w zakresie metod j sposobów prowadzenia ochrony, oraz przeszkolonym w zakresie BHP, posiadających niezbędne doświadczenie i nienaganną opinię.

1) Zleceniobiorca zobowiązuje się do opracowania szczegółowych instrukcji i trybów postępowania (w tym zasad alarmowania j działania) w przypadku powstania wydarzeń nadzwyczajnych np. pożar, awaria techniczna, włamanie, akcja terrorystyczna oraz szczegółowego zakresu obowiązków poszczególnych agentów ochrony (w oparciu o zapisy podstawowe z niniejszej Umowy)
2) Pracownik ochrony podczas pełnienia czynności ochronnych każdorazowo wyposażeni będą w;
a) elementy systemu umożliwiającego dokumentowanie dokonywanych obchodów chronionego Obiektu
a) jednolite i estetyczne ubrania służbowe z umieszczonymi w sposób widoczny logo Zleceniobiorcy oraz identyfikatorem z nazwiskiem i zdjęciem,
a) telefon komórkowy o stałym numerze, znajdujący się na stałe w pomieszczeniu ochrony lub w posiadaniu agenta pełniącego aktualnie dyżur na terenie nieruchomości.
4) Pracownicy ochrony przy wykonywaniu czynności ochronnych reagują w przypadku zagrożeń, w celu ich usunięcia oraz postępują zgodnie z procedurami określonymi w Instrukcji Ochrony Obiektu:
a) sprawują nadzór nad właściwym ruchem osobowym i samochodowym, na zasadach określonych w Instrukcji Ochrony Obiektu;
a) prowadzą obserwację zdarzeń na monitorach telewizji przemysłowej w obiekcie, w czasie gdy nie wykonują innych czynności określonych w niniejszej umowie i przypadku dostrzeżenia zagrożenia bezpieczeństwa, podejmują działania zgodnie z procedurami zawartymi w Instrukcji Ochrony Obiektu.
a) zwracają uwagę na pojazdy pozostawione na terenie nieruchomości, a w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości (otwarte okna, drzwi, pozostawione wartościowe przedmioty itp.) informują o zaistniałym fakcie właściciela pojazdu.
a) zwracają szczególną uwagę na osoby, których zachowanie w sposób oczywisty może zagrażać bezpieczeństwu chronionego Obiektu,
b) wykonują systematyczne, nieregularne obchody Obiektu (nie rzadziej niż raz na godzinę)
f) opuszczają posterunek po przekazaniu go zmiennikowi, nie wcześniej jednak, niż po wykonaniu obchodu przez zmiennika
g) wykonują inne, zlecone przez Zarząd Wspólnoty lub firmą administrującą, czynności, które nie kolidują z wykonywanymi obowiązkami (rozwieszanie informacji na tablicach ogłoszeń, wkładanie za wycieraczki samochodów informacji o nieprawidłowym parkowaniu, dokumentowanie szkód na terenie nieruchomości, wydawanie dokumentów mieszkańcom nieruchomości itp
h) sprawują nadzór nad przestrzeganiem ładu i porządku,
i) podejmują dopuszczalne prawem działania mające na celu odparcie lub uniemożliwienie bezpośredniego zamachu na mienie,
j) udzielają tylko niezbędnych informacji i w szczególnych przypadkach kierują gości do właściwych Osób,
j) przyjmują informacje od mieszkańców dotyczące funkcjonowania obiektu (awarie, zakłócanie ciszy nocnej itp.) i przekazują je do właściwych firm, organów lub osób
I) współdziałają w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony mienia w Obiekcie z właściwymi terenowo jednostkami policji,
m) powiadamiają upoważnionego Przedstawiciela Zleceniodawcy o nagłych zdarzeniach zaistniałych w chronionym Obiekcie,
m) w wypadkach zagrożeń wzywają grupę interwencyjną Zleceniobiorcy, a w razie potrzeby odpowiednie służby.
m) niezwłocznie powiadamiają firmę administrującą obiektem o nagłych zdarzeniach zaistniałych w obiekcie.
m) prowadzą Książkę Ochrony, w której odnotowane będą wszystkie wydarzenia zaistniałe na terenie obiektu, informacje na temat odbytych patroli, nieprawidłowości i uszkodzeniach mienia, bądź innych, nietypowych sytuacjach. Prawo i obowiązek wglądu do książki mają przedstawiciele Zleceniodawcy. Zleceniobiorca ma obowiązek udostępnić do wglądu Książkę Ochrony Obiektu na każde żądanie Zleceniodawcy.
n) reagowania z najwyższą starannością w przypadku powstania zagrożeń,
m) za szkody w mieniu osiedla, powstałe z powodu nie dopełnienia obowiązków przez pracowników ochrony, firma ochrony odpowiada finansowo
...
...

6) Zleceniobiorca zapewni wymianę agentów ochrony, do których zgłoszone zostały uwagi przez Zleceniodawcę w przeciągu 7 dni.

8 ) Zleceniobiorca zobowiązuje się posiadać przez cały okres trwania niniejszej umowy ważne ubezpieczenie OC odpowiedzialności kontraktowo - deliktowej ... , w ramach którego mogą być pokrywane ewentualne roszczenia za powstałe szkody powstałe w związku z funkcjonowaniem niniejszej Umowy.

9) Zleceniobiorca będzie używał powierzonego mu w użytkowanie sprzętu telewizji przemysłowej w celach do tego przeznaczonych. Każde uszkodzenie sprzętu wynikające z zawinionego (udowodnionego) złego jego użytkowania będzie naprawiona przez Zleceniobiorcę w ciągu 48 godzin a kosztami obciążony będzie Zleceniobiorca. Przedstawiciel Zleceniobiorcy ma prawo uczestniczyć w procedurze naprawy sprzętu.
10)Zleceniodawca:a zastrzega sobie możliwość raz w miesiącu próbnego wezwania "patrolu interwencyjnego" w celu sprawdzeniu czasu jego dojazdu do nieruchomości.

6.

11)Zleceniobiorca w czasie trwania umowy zapewni raz w miesiącu zapis na nośnik przenośny (np. płyta CD) z systemu ccrv dotyczący całego miesiąca. Nośniki przenośne oraz urządzenie pozwalające na nagrywanie zapewni Zleceniodawca.
12) ZLECENIOBIORCA zobowiązuje się do zapoznania i obsługi działania systemu ochrony przeciw pożarowej zainstalowanego na Obiekcie. Zleceniobiorca ponosi całkowitą odpowiedzialność za obsługę centrali sytemu p.poż. W zakresie lokalizowania, potwierdzania bądź odwoływania wszystkich sygnałów j zgłoszeń zaprogramowanych w systemie Monitoringu Alarmu Pożarowego na obiekcie i wychodzących poprzez monitoring firmy obsługującej NOMA 2. Zleceniodawca ponosi odpowiedzialność, w tym finansową, za wszystkie nie uzasadnione przyjazdy jednostek straży pożarnej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 31, 2008 14:03 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 13:57
Posty: 1873
Lokalizacja: R20, kl. III
Zleceniobiorca to ochrona.

Na n-ry podpunktów proszę nie zwracać uwagi, są przypadkowe (OCR sobie nie poradził)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 01, 2008 14:15 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 13:57
Posty: 1873
Lokalizacja: R20, kl. III
Powyższy tekst dotyczy umowy z City Security. Od miesiąca mamy nową ochronę, E. zapewnia, że umowa jest b. podobna -- do zweryfikowania przez forumowiczy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr sie 11, 2010 8:44 
Offline
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 10, 2005 13:57
Posty: 1873
Lokalizacja: R20, kl. III
Ponownie zmieniła się ochrona.
Ogólna informacja znajduje się na oficjalnej stronie wspólnoty...

_________________
ObrazekTy też możesz pomóc!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL