Pasaż Bródnowski

Forum mieszkańców wspólnot: Rembielińska 20 i Poborzańska 8
Teraz jest So sty 20, 2018 7:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Moje zdanie to
Ankieta wygasła Pt lip 11, 2008 11:19
Każdy ma prawo zrobić parapetówę/imprę jaką chce 2%  2%  [ 1 ]
Imprezki - jak najbardziej, ale trzeba szanować sąsiadów i nie przesadzić 80%  80%  [ 33 ]
Impreza - tak, ale tak by sąsiedzi jej NIE słyszeli 15%  15%  [ 6 ]
NIE, dzieci się budzą, jak usłyszę coś będę strzelać 2%  2%  [ 1 ]
Liczba głosów : 41
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt cze 27, 2008 11:19 
Administrator

Była ciekawa dyskusja... http://forum.rembielinska.waw.pl/viewtopic.php?t=829, trochę forumowiczów się wypowiedziało, dajmy szanse łatwego wypowiedzenia się wszystkim... :)

Tytuł:
PostNapisane: So cze 28, 2008 8:40 

wyniki poki co mowia same za siebie ;) tylko pozostaje pytanie co kto uwaza za 'nie przesadzanie' - interpretacji bedzie pewnie tyle co mieszkancow :(

Tytuł:
PostNapisane: N cze 29, 2008 10:03 

Przegląd filmowy w Parku Bródnowskim
Trochę nie do końca w temacie, ale link jest krótki i tyczy sie cosobotnich imprez ;]

Tytuł:
PostNapisane: N cze 29, 2008 12:21 
Administrator

4est napisał(a):
wyniki poki co mowia same za siebie ;) tylko pozostaje pytanie co kto uwaza za 'nie przesadzanie' - interpretacji bedzie pewnie tyle co mieszkancow :(

Z całej ankiety wynika, że ten punkt odpowiada imprezie *słyszalnej*.

Można też wrzucić ankietkę - 'co to znaczy nie przesadzanie' - jak podasz (podacie?) parę możliwości, to się zrobi (ja nie mam weny).

Dobrze, że na razie nikt nie strzela... :) Już się obawiałem, że co najmniej jeden chętny się znajdzie ;)

Tytuł:
PostNapisane: N cze 29, 2008 12:58 

Wydaje mi sie, ze nie ma potrzeby robienia dodatkowej ankiety. 'Nie przesadzanie' to wg mnie (i mam nadzieje, ze wiekszosci z sasiadow) to takie imprezowanie:
- sasiedzi zza sciany/sasiedniego pietra po dochodzacych ich odglosach zdaja sobie sprawe, ze ktos urzadzil imprezke, ale nie odczuwaja 'trzesienia ziemi' i sa w stanie normalnie funkcjonowac (czytaj - zasnac, obejrzec TV, uspic dziecko/nie martwic sie o to, ze dziecko nie bedzie dawalo przez impreze spac rodzicom)
- sasiedzi z bloku na przeciwko nie sa skazani na bierne uczestniczenie w imprezie (dochodzace krzyki, halasy, repertuar) - jak ktos chce testowac swoj sprzet muzyczny i granice wytrzymalosci bebenkow na bol - niech kupi sobie sluchawki, albo zabierze znajomych na impreze do odpowiedniego lokalu. Tam bedzie mogl do upadlego krzyczec, skakac i co tam mu przyjdzie jeszcze do glowy...
- organizator imprezy jest odpowiedzialny za swoich gosci, pilnuje aby impeza nie wymknela sie spod kontroli, amatorow przesiadywania na balkonie pilnuje aby nie rzucali na patio/sasiednie balkony niedopalkow, puszek, innych uczestnikow imprezy...

Jednym slowem - trzeba wziac pod uwage, ze nie mieszka sie na bezludnej wyspie i to jednostka powinna sie podporzadkowac do pozostalych a nie pozostali do jednostki...
Moze ktos jeszcze doda cos od siebie - chetnie zobacze slowa krytki

Tytuł:
PostNapisane: N cze 29, 2008 15:04 

~|_ukasz napisał(a):
Dobrze, że na razie nikt nie strzela... :) Już się obawiałem, że co najmniej jeden chętny się znajdzie ;)

yyy to jest jakas prowokacja ? :lol:

BYQ napisał(a):
Jednym slowem - trzeba wziac pod uwage, ze nie mieszka sie na bezludnej wyspie i to jednostka powinna sie podporzadkowac do pozostalych a nie pozostali do jednostki...

IMHO nic dodac, nic ujac ;)

Strefa czasowa: UTC + 1