Pasaż Bródnowski

Forum mieszkańców wspólnot: Rembielińska 20 i Poborzańska 8
Teraz jest So paź 21, 2017 16:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr kwi 05, 2006 13:20 
Administrator

KONTAKT:
- Najlepszym sposobem kontaktu ze mną jest napisanie maila na adres forum(małpka)rembielinska.waw.pl („(małpka)” należy zamienić na „@” ).
- Osoby zarejestrowane mogą także wysłać do mnie prywatna wiadomość poprzez forum. Sporządzamy ją poprzez przycisk [PW], który znajduje się pod każda moją wypowiedzią, także tą.

- Do rejestracji niezbędny jest dobrze działający adres mailowy, na który przyjdzie klucz aktywujący ostatecznie konto.
- Przyczyną ewentualnych problemów mogą być źle działające serwery poczty (często darmowe*), gubiące wiadomości lub przenoszące mail z kluczem do foldera „spam” (gdzie zazwyczaj użytkownicy nie zaglądają).
- W przypadku nieotrzymania (w ciągu maksymalnie 4h) wiadomości z kluczem aktywującym lub innych problemów proszę się śmiało zgłaszać na ww. skrzynkę pocztową.

DOSTĘP DO WSZYSTKICH PODFORÓW:
Rejestracja jest warunkiem koniecznym dostępu do wszystkich podforów (z wyjątkami).
Po pewnym czasie dostęp do Forum Ogólnego zostanie także ograniczony.

* - wiadomo mi o problemach z wp.pl, o2.pl, onet.pl

Ostatnio edytowano Wt mar 23, 2010 10:32 przez ~|_ukasz, łącznie edytowano 4 razy
uaktualnienie

Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 10, 2007 11:50 
Administrator

Uwaga: ostatnio okazało się, że jakieś PW mogły do mnie nie dotrzeć (może to także dotyczyć innych użytkowników). W związku z tym polecam maila.
Odpowiadam na KAŻDĄ wiadomość. Jeśli w ciągu paru dni ktoś nie otrzymał odpowiedzi - oznacza to, że wiadomość do mnie zwyczajnie nie dotarła i trzeba spróbować jeszcze raz.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 08, 2008 16:50 
Administrator

UWAGA - w korespondencji, zwłaszcza dotyczącej problemów z kontem/rejestracją, proszę ZAWSZE PODAWAĆ SWOJĄ NAZWĘ UŻYTKOWNIKA.

Z góry dziękuję :)

PostNapisane: Wt mar 23, 2010 10:38 
Administrator

W odpowiedzi na pytania użytkowników - ostatnio forum CDEFG zostało otwarte do czytania dla niezarejestrowanych użytkowników, w celu ułatwienia (przyspieszenia) dostępu dla nowych forumowiczy.

Wciąż zachęcam do rejestracji, która pozwala pisać, szybko sprawdzić czego jeszcze nie przeczytaliśmy, wysyłać prywatne wiadomości itd.

PostNapisane: Śr gru 22, 2010 14:49 
Administrator

W związku z przebiciem się spamerów przez zabezpieczenia wprowadzam (do odwołania) ręczną aktywację użytkowników przez administratora, tj. każde nowe konto będzie musiało uzyskać moją akceptację.
Przebieg rejestracji zasadniczo się nie zmieni, tylko trochę się wydłuży.

Za ewentualne utrudnienia z góry przepraszam.

Strefa czasowa: UTC + 1